Titulka » Titulní strana Pospolu » Detail partnerství - Partnerství 5

Partnerství 5

Adresa:Brno

O nás

Realizátorem pilotáže v partnerství byla Integrovaná střední škola automobilní, Brno, Křižíkova 15. Projekt se zaměřil na zajištění spolupráce školy s brněnským dopravním podnikem při realizaci odborného výcviku a odborné praxe žáků 2. ročníku oboru vzdělání 23-68-H/01 Mechanik opravář motorových vozidel, 2. a 3. ročníku oboru vzdělání 23-61-H/01 Autolakýrník a rozšiřujícího modulu odborná praxe žáků 3. ročníku studijního oboru vzdělání 39-41-L/01 Autotronik. Ve smlouvě se škola zavázala k celkovému plánu výuky ve výši 14 273 hodin. Skutečně bylo odučeno 17 489 hodin, což bylo o 3 216 hodin více, než činil závazek. 

Výuku žáků oboru Mechanik opravář silničních motorových vozidel zajišťoval i nadále zajišťuje učitel odborného výcviku, který je polovičním úvazkem zaměstnancem školy a druhou polovinou úvazku zaměstnancem partnerské společnosti. Tato forma spolupráce mezi školou a firmou je velmi efektivní a umožňuje ovlivňovat průběh výuky žáků oběma partnery.

Vzhledem k dlouholeté a výborné spolupráci plánuje firma i škola spolupracovat i nadále. Cílem je rozšíření spolupráce v oblasti výuky žáků, propagace, náboru žáků a jejich uplatnění.

Projekt Pospolu zhodnotil koordinátor partnerství Bc. Petr Oplatek.

Foto: archiv Pospolu

Pozn. - Anotace zpracována projektem Pospolu dle závěrečné TZ z partnerství 

Komentáře

Prozatím nebyly vloženy žádné komentáře

Nový komentář