Titulka » Titulní strana Pospolu » Detail partnerství - Partnerství 3

Partnerství 3

Adresa:Kroměříž - Uherský Brod - Vsetín

O nás

Realizátorem pilotáže v tomto partnerství je "trojspolek" škol Zlínského kraje: Střední škola – Centrum odborné přípravy technické Kroměříž, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod a Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín.

V pilotáži školy ověřovaly zejména spolupráci s celkem 31 firmami v realizaci odborného výcviku vybraných žáků třetích ročníků v celkovém počtu 17 940 hodin pro obory vzdělání 23-56-H/01 Obráběč kovů, 23-51-H/01 Strojní mechanik, 23-52-H/01 Nástrojař, 23-68-H/01 Mechanik opravář motorových vozidel, 23-55-H/02 Karosář a 26-51-H/01 Elektrikář. Sledována byla mj. vazba absolvované praxe na školní vzdělávací programy či komunikace instruktora s žákem.

Druhá část zakázky analyzovala rozšířenou formu spolupráce - zapojení odborníků z praxe (odborník z řad zaměstnanců ve výuce nebo exkurze žáků do firemního provozu). Účastnily se jí firmy: AUTOSALON KROMEXIM spol. s r. o., Slovácké strojírny, a. s., TRIMILL, a. s., VASMO s. r. o. a ZV - Nástroje s. r. o. Poslední doplněk tvořily stáže učitelů vsetínské školy v celkově velmi aktivním podniku TRIMILL, a. s.

Projekt Pospolu zhodnotil koordinátor partnerství Jaroslav Smola.

Foto: archiv Pospolu

Pozn. - Anotace zpracována projektem Pospolu dle závěrečné TZ z partnerství 

Komentáře

Prozatím nebyly vloženy žádné komentáře

Nový komentář