Titulka » Titulní strana Pospolu » Detail partnerství - Partnerství 18

Partnerství 18

Adresa:Mladá Boleslav

O nás

Realizátorem monitoringu v partnerství byla škola ŠKODA AUTO a. s., Střední odborné učiliště strojírenské, odštěpný závod, Mladá Boleslav s firmou, která je jejím zřizovatelem. Monitoring zejména ověřil spolupráci školy a firmy v realizaci odborného výcviku pro skupiny žáků v oborech vzdělání 23-55-H/02 Karosář, 23-52-H/01 Nástrojař a 37-41-M/01 Provoz a ekonomika dopravy v celkovém počtu 11 800 hodin. Monitoring dále ověřil rozšířenou spolupráci v zajištění stáží 6 učitelů ve firmě a využití odborníků z praxe při výuce ve škole, které se velmi osvědčilo. 

Výsledkem spolupráce v rámci Pospolu je standardizace provozní praxe v nářaďovně, kde byla za účelem výchovy mladých odborníků vybudována tři tréninková centra. Škola zorganizovala odborné stáže pedagogických pracovníků v mateřské firmě a byla zapojena do doplňkových kooperativních modelů spolupráce. 

Foto: archiv Pospolu

Pozn. - Anotace zpracována projektem Pospolu dle informací poskytnutých partnerstvím pro brožuru Odborné školy a firmy Pospolu (stav před autorizací)

Komentáře

Prozatím nebyly vloženy žádné komentáře

Nový komentář