Titulka » Titulní strana Pospolu » Adresář info

Adresář info

 

Adresář zastřešujících subjektů

Jako jeden z posledních výstupů projektu Pospolu vznikl během léta 2015 také Adresář zastřešujících subjektů podporujících spolupráci škol a zaměstnavatelů. Realizační tým Pospolu oslovil více než 300 vybraných asociací, svazů, cechů a další institucí, jejichž zástupci se již na odborném vzdělávání různým způsobem podíleli v rámci sektorových rad Národní soustavy kvalifikací, při realizaci závěrečných zkoušek podle jednotného zadání, v oborových skupinách Národního ústavu pro vzdělávání nebo v dalších odborných a pracovních skupinách.

Tento adresář si kladl za cíl dát dohromady seznam subjektů připravených podpořit navazování a rozvoj spolupráce středních odborných škol se zaměstnavateli. Školy zde najdou zastřešující subjekty ochotné zprostředkovat spolupráci se zaměstnavateli, které sdružují, předat kontakty a potřebné informace.

Adresář je členěn dle skupin oborů, které si subjekty samy zvolily podle činnosti svých členských subjektů. Některé subjekty si vybraly více skupin oborů a tak jsou uvedeny vícekrát. Zároveň jsme subjekty se třemi a více vybranými skupinami oborů zařadili mezi tzv. nadoborové. V adresáři dále najdete krajská zastoupení subjektů, avšak ne všechny subjekty mají v krajích své zastoupení a ne všechny subjekty se rozhodly pro uvedení těchto zastoupení v adresáři.

Většina institucí využila bezplatné nabídky veřejného profilu v online katalogu, kde najdete podrobnější informace o jejich činnosti. Odkazy na jednotlivé profily najdete také v adresáři. V případě zájmu o zařazení do katalogu pošlete krátkou anotaci o Vaší činnosti včetně kontaktu na osobu, do jejíž kompetence spadá spolupráce se školami, na adresu pospolu.adresar@nuv.cz a my Váš profil zveřejníme.Více informací o katalogu subjektů najdete zde.

Nabízíme také možnost zdarma vkládat inzeráty na Modul Burza. V burze je možné inzerovat například místa pro praxi žáků ve firmách, možnosti exkurzí žáků do firemních provozů nebo nabídky technologického a materiálního vybavení pro výuku.

Projekt Pospolu skončil ke dni 31.10.2015, ovšem v rámci období udržitelnosti bude adresář dále možné aktualizovat a doplňovat, využijte prosím kontakt pospolu.adresar@nuv.cz. Děkuji všem zúčastněným za spolupráci a věřím, že adresář bude prospěšný nejen pro školy.

 

               Ing. Milan Císař                                                                       Mgr. Petr Naske

             koordinátor adresáře                                                           manažer projektu POSPOLU